ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

02.06.2004 | Путін відсторонюється від Самміту НАТО
REUTERS

"Президент Російської Федерації Володимир Путін уникає запрошення на Самміт НАТО в Стамбулі", - заявив високопоставлений дипломат Альянсу в середу, 2 червня.

"Нам було повідомлено, що російський президент не збирається бути присутнім. На Самміт прибуде міністр закордонних справ Сергій Лавров", - підкреслив дипломат.

В той самий час, речник НАТО Джеймс Аппатураї поінформував, що переговори з цього приводу ще тривають і Альянс ще не має офіційного підтвердження прибуде Путін до Стамбулу чи ні.

Ця інформація стала ще однією прикрістю для події поруч з рішенням не запрошувати арабські країни, а також з відсутністю домовленостей щодо прямої військової участі Альянсу в Іраку.

Також можливим фактором неучасті Путіна в Самміті стане святкування нещодавнього приєднання до НАТО нових семи членів, включаючи колишні радянські балтійські республіки, членство яких в блоці, який був суперником Москви, стало сильним подразником для Росії.USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект