ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

12.07.2019 | Безвихідь та крах Зеленського. Путінські перспективи
Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Для криворізького квартального створіння – Зеленського, все, фактично, завершилося. Майже, не розпочавши. Просто, по-іншому не могло статися.

У стані агонії те криворізьке створіння заявило про ініціювання зустрічі «шістки» у Мінську. Взагалі, не існує навіть ніякої необхідності витрачати час та енергію на осмислення того всепоглинаючого ідіотизму. А наслідки були, майже, повністю зрозумілими.

Крах того ідіотизму став автоматичним. Страшно те, що крах ідеї «зустрічі шести» остаточно розв’язав руки кремлівському кормчому щодо України. А по-друге, не залишив іншого формату для вирішення геостратегічного зіткнення щодо України, як формату Трамп та Путін. Причому, Трамп, майже точно, буде поспішати. Через півроку Дональду Трампу буде не до України.
Після приголомшуючого провалу із тією божевільно дегенеративною, з усіх точок зору, пропозицією щодо «нового формату шести», Зеленський увійшов до стадії агонізуючого краху.

Дзвінок криворізького блазня до кремлівського монстра, та ще через посередництво, свідчить саме про це. Зеленський у стані агонізуючого краху, що пришвидшується щомиті. Це «Ніагара» для Зеленського, що змете його та його блазнів, та таких саме порожніх місць, яким він є сам. Полковник КГБ Путін це знав та знає. Він чекав того вирішального дзвінка від «президента криворізького кварталу», щоб розпочати діяти.

Це не збіг, що смертельно агонізуючий Зеленський подзвонив до кремлівського монстра саме тоді, коли у Хельсінкі тільки-но завершилися переговори між фігурами вельми високого рангу із Білого Дому та Кремля. Розпочалася підготовка зустрічі між Дональдом Трампом та російським диктатором Путіним. Її не можна було уникнути. Просто ідіот з Кривого Рогу неймовірно її пришвидшив. Як «неймовірно»? Вже можна вести мову про два-три місяці. Можливо, стільки залишилося для України. І не думайте більше про Зеленського. Його вже не існує. Його і так не існувало.

Дональд Трамп їде до Польщі 1 вересня. Все зійшлося. Майже немає сумнівів, що найближчими тижнями, десь у середині серпня, буде зустріч Помпео та Лаврова. А потім Трамп, після Польщі, як виглядає, зустрінеться із Путіним, якщо не трапиться чогось непередбачуваного. Як виглядає, змінити хід історії, навряд чи вдасться. Ї хто буде його змінювати? Точніше, а хто в змозі його змінити? Відповідь очевидна – лише самі Трамп та Путін.

Скоріш за все, криворізькому утворенню залишилося два місяці. Кремлівський режим запровадить максимальний тиск на Україну за всіма напрямками. Це відбулося би за будь-якого розвитку. Просто, вирішальна, на даному історичному етапі, зустріч між Трампом та Путіним, яку, як виглядає, вже, майже, не уникнути, змусить Путіна досягнути щодо України максимального.

А паралельно, як стратегічне прикриття, будуть ще більш агресивні та злагоджені дії союзу Москви – Тегерану – Дамаску –Анкари та Пекіну. Перспектива обміну Ірану на Україну та навпаки нікуди не зникала, навпаки, її досягнення тільки наблизилася.

Стратегічний вакуум, що виник в Україні, почав заповнюватися. Все прискореними темпами, точно, як падіння Ніагари та падіння та крах тупого бездарного з Кривого Рогу. Зупинити це може тільки одна людина – Дональд Трамп. Зустрічі між Трампом та Зеленським не буде.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект