ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

21.04.2005 | Президенство Великобританії буде зосереджено на проблемі зміни клімату
Джерело - EUobserver

Головування Великобританії в ЄС в другій половині 2005 року буде сфокусоване на питаннях охорони навколишнього середовища, а також на проблематиці зміну клімату. Про це повідомив високопоставлений чиновник із Даунінг Стріт на прес-конференції в Брюсселі 19 квітня. 

Британське головування відбуватиметься в середині терміну річного головування країни у "Великій вісімці", яка визначила питання зміни клімату та проблеми Африки в якості головних для обговорення.

"Президенство буде відбуватиметься під час основних щорічних саммітів із Китаєм, Індією та Росією, на яких Британія сподівається зфокусувати увагу на міжнародній політиці щодо зміну клімату", - повідомив Генрі Дервент, спеціальний представник Тоні Блера під час конференції з питань зміни клімату в Брюсселі.

Початок міжнародних переговорів про розвиток на період після 2012 року, коли закінчується термін дії Кіотського протоколу, відбудеться в кінці 2005 року під керівництвом Великобританії.

Ці переговори офіційно розпочнуться на першій конференції країн, які підписали протокол. Конференція відбудеться в Монреалі з 28 листопада по 9 грудня.

Головування Великобританії також буде концентруватися на спробах підсилення  середньо- та довготермінових стратегій щодо емісії парнікових викидів.  

Згідно Кіотського протоколу, ЄС-15 погодилися зменшити парнікові викиди на 8 відсотків до 2012 року, але експерти вважають, що ці наміри буде дуже складно виконати.   USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект