ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

25.07.2015 | Якщо Порошенко надасть наказ здати Широкине, тоді Порошенко буде оголошений державним та військовим злочинцем
Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Вже майже колишній президент Порошенко сформував антиукраїнську коаліцію – Путін, Обама, Байден, Керрі, Нуланд, Меркель, Порошенко.

Він виконав «віденську змову». Зараз український Путін – Порошенко, почав виконувати «міланську змову» від 17 жовтня 2014 року. Вже майже колишній президент Порошенко програв війну. Він ніколи й не збирався її вигравати. Він капітулював і тепер почав зраду.

Але на тому українському Путіні дуже багато крові, якою він залив Україну та збирається заливати ще, разом із своїм соратником та вчителем полковником КГБ Путіним.

Він нікуди не втече від загиблих літака ІЛ-76, Іловайська, Донецького аеропорту, Дебальцевого, після першого «перемир’я», після другого «перемир’я», після третього «перемир’я». Після «нормандскої» зради, «міланської» зради, «мінських» зрад.

Але, ті зради вже завершилися. Вже майже колишній президент Порошенко впритул наблизився до справжньої державної зради – віддати священну територію без бою.

Українська Армія повинна відкинути такий злочинний наказ, якщо він буде доведений у будь-якій формі. Український путін Порошенко миттєво стане державним та військовим злочинцем і постане перед Національним Трибуналом України.

 


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект