ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

06.07.2015 | Меркель подає у відставку?
Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Ангела Меркель постала перед судом історії. Занадто довго колишня перша секретарка комсомолу ГДР гвалтувала, ні, не тільки ЄС, або прокляту єврозону, але цілу Європу, заради абсолютної влади над всіма європейськими народами.

 

Всі повинні були зрозуміти це давно, що так зване «німецьке питання» ніколи та нікуди не зникало. Меркель та її опричники тільки чекали свого часу та ретельно готувалися до тотального захоплення влади в Європі.

 

Зупинити тих мракобісів міг лише народ. Тих мракобісів майже зупинили французи та голландці у 2005 році, та ірландці у 2008-ому. Але вони були зґвалтовані майже тими ж мракобісами із мерзотних брюссельських кабінетів та кабінетів у Берліні, Парижі, Франкфурті- на-Майні.

 

Грецький народ зупинив найбільш страшне – знищення демократії в Європі. Зупинив тоді, коли здавалося, що євро маразматики на чолі із Меркель досягли своєї мети – знищити суверенну державу.

 

Німеччина дуже довго вбивала Грецію під час Другої Світової війни. Хіба це можна забути? Греки це не забули. І вони відчули, що Німеччина знову хоче вбити їх Батьківщину. Тепер, вже, можливо, назавжди. І греки перемогли!

 

Справа вже не в колишній східноєвропейській комсомолці. Починається нова ера в історії Європи. І справа в тому, що у цій новій європейській ері не буде місця «меркель». Тому Ангела Меркель повинна піти в небуття.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект