ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

05.04.2005 | Президент Ющенко у США
Джерело - Українська служба ВВС

Президенти України і США відкриють нову сторінку у стратегічних відносинах.
Про це мовиться у спільній заяві двох президентів, яка була підписана у Вашингтоні.

Йдеться, зокрема, про співпрацю у галузі протиракетної оборони, розслідування та протидії незаконним оборудкам зі зброєю.

Виступаючи перед американськими бізнесменами у Американській Торгівельній Палаті, пан Ющенко заявив, що Україна планує лібералізувати візовий режим із Сполученими Штатами та наголосив на намаганнях нової української влади приборкати корупцію та покращити бізнесовий клімат.

Напередодні, виступаючи на спільній прес-конференції у Білому Домі, президент Буш заявив, що пишається нагодою стояти поруч з керівником країни, де перемогла Помаранчева революція, і підкреслив, що Україна та Америка разом прихильні до поширення свободи і демократії.

Американська сторона заявила, що сприятиме інтеграції України до світової економіки. Як йдеться у спільній заяві, США та Україна прискорять процес двосторонніх переговорів щодо приєднання України до СОТ в 2005 році.

Під час переговорів пана Ющенка з Держсекретарем США Кондолізою Райс йшлося про розробку спільного плану дій "Україна -США" на цей рік. За словами Ющенка, Україна готова відігравати активнішу роль у підтримці стабільності у своєму реґіоні.

Віце-президент США Дік Чейні, який також зустрівся з Віктором Ющенком, подякував українцям за внесок у стабілізацію та миротворчий процес в Іраку і висловив розуміння щодо мотивів виведення контингенту.

Сьогодні пан Ющенко перебуватиме в Чікаго.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект