ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

04.04.2005 | Прочани прямують до Рима
Джерело - Українська служба ВВС

Італійська влада готується до значного напливу людей, які збираються віддати останню шану Папі Римському Івану Павлу Другому, який помер у суботу. Очікується, що кількість віруючих становитиме близько двох мільйонів.


Кореспондент Бі-БІ-Сі у Римі каже, що готелі вже переповнені. По всьму місту встановлять спеціальні екрани, аби люди могли спостерігати за церемоніями.

Сьогодні тіло Папи буде перенесено з Апостольського палацу до Базиліки Святого Петра, де останню шану понтифіку, який стояв на чолі Римо-католицької церкви понад чверть століття, зможуть віддати вірні. Тіло лежатиме в базиліі до похорону, день якого буде визначено пізніше.

Як очікують, на похорон прибудуть понад 200 світових лідерів.

У неділю десятки тисяч людей взяли участь у відправі на Площі Святого Петра у Римі. На початку дев'ятиденної жалоби Ватикан оприлюднив свідоцтво про смерть папи, де сказано, що Іван Павло ІІ помер від септичного шоку і широкого інфаркту.

Процес обрання нового понтифіка почнеться після завершення траурного періоду, Колегія кардиналів, яка складається з понад ста осіб, має зібратися з цього приводу не пізніше, як від дня смерті Папи мине 20 днів.

Вже лунають заклики з боку певних єпископів обрати на посаду Папи африканського представника - першого за понад півтори тисячі років.

 


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект