ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

01.04.2005 | Папа Римський у критичному стані
Джерело - Українська служба ВВС

Папа Римський Іоанн Павло II знаходиться в критичному стані після зупинки серця, що сталася вночі, заявив офіційний представник Святого престолу Хоакін Наварро Вальс.

За інформацією NEWSru, раніше повідомлялося, що стан Папи "стабілізувався" після різкого погіршення увечері в четвер. У Іоанна Павла II сильно піднялася температура і впав кров?яний тиск внаслідок інфекції сечового тракту, повідомив Ватикан. Сьогодні вранці офіційний представник Ватикану Хоакін Наварро Вальс заявив, що Папа римський переніс "септичний шок і серцево-судинний криз".

Крім того, Ватикан підтвердив повідомлення ЗМІ про те, що над Папою вже здійснене таїнство соборування, яке також називають "останнім причастям".

Сам цей факт ще не означає того, що стан здоров?я понтифіка - критичний, проте ризик для його життя як ніколи великий. Так, Іоанна Павла II соборували після замаху на нього в 1981 році, коли турецький терорист двічі вистрілив у нього з пістолета.

У четвер у Папи римського була діагностована інфекція сечових шляхів і було розпочато інтенсивне лікування антибіотиками. Далі збільшити лікарські дози не уявляється можливим, оскільки це може привести до порушення серцевої функції. Лікарі продовжують сподіватися, що в подальші 24 години Іоанн Павло II зможе вийти з кризи.

З вечора четверга медики не відходять від Папи, у якого впав тиск і різко підвищилася температура. Зараз за станом Папи римського спостерігають його особистий лікар Ренато Буццонетті, два реаніматологи, кардіолог, оториноларинголог і дві медсестри.

Повідомляється, що на даний момент мова про госпіталізацію Іоанна Павла II не йде, і лікарі лікують його безпосередньо в його резиденції. За деякими даними, транспортування Іоанна Павла II в римську клініку "Джемеллі" в такому стані неможливе.

Іоанну Павлу II 84 роки, місяць тому він переніс трахеотомію, від якої поки що не одужав. Після проведеної наприкінці лютого трахеотомії, Папі була імплантована спеціальна трубка для полегшення дихання. В середу стало відомо, що понтифіку через ніс введено спеціальний зонд, через який йому вводять рідку їжу.

 


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6599. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект