ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

29.04.2013 | Бездіяльність США щодо Сирії може закінчитися війною з Іраном - сенатор
Джерело - Korespondent

Американський сенатор Ліндсі Грем у своєму виступі на телеканалі CBS заявив, що бездіяльність Вашингтона щодо ситуації із застосуванням хімічної зброї в Сирії може обернутися війною між Іраном і США і розпадом самої Сирії.


У четвер у США заявили, що в ході конфлікту в Сирії застосовувалася хімічна зброя. Адміністрація Барака Обами вважає такі дії "червоною рискою" для режиму Башара Асада. Водночас Вашингтон визнає, що попередніх оцінок недостатньо для негайних дій, і розслідування триватиме.


"Якщо ми будемо діяти нерішуче щодо Сирії ... у нас буде війна з Іраном", - заявив Грехем.


Він вважає, що Іран прийме "бездіяльність щодо Сирії" за ознаку того, що США не ставляться до ядерної програми Ірану з усією серйозністю.


Крім того, за словами Грема, республіка "до кінця року може виявитися державою, що розпалася" і "раєм для терористів", якщо США не "змінять свій курс" стосовно конфлікту опозиції і уряду Сирії.


Нагадаємо, 25 квітня в британському МЗС повідомили, що в ході сирійського конфлікту дійсно могло бути застосовано хімічну зброю.


Пізніше Associated Press з посиланням на заяву держсекретаря США Джона Керрі повідомило, що урядові сили Сирії застосовували хімзброю щонайменше двічі.


Опозиція Сирії, у свою чергу, стверджує, що урядові війська застосували її в Хомсі у грудні. Сирійський уряд відмовився впустити в країну місію експертів ООН з хімзброї.



USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8299. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект