ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

26.04.2013 | Янукович вже прийняв для себе рішення стосовно Європейського Союзу
Джерело - OSP-UA.INFO

Міністри закордонних справ Литви, Польщі, Нідерландів і Данії 25 квітня 2013 року провели зустріч з президентом України Януковичем в Києві. Олексій Коломієць, Президент Центру європейських та трансатлантичних студій, для інформаційно-аналітичного порталу OSP-UA.INFO висловив оцінки, чому саме міністри з цих країн приїхали в Україну, чому структури Європейського Cоюзу вирішили, що саме ці країни повинні бути в Києві. По-друге, яка позиція Януковича на даному етапі? І по-третє, найголовніше, які будуть подальші кроки після цього візиту?
 
«Для мене склад цієї делегації виглядає доволі дивним. Не зрозуміло, якими критеріями керувалися. Склад країн, які представляють ці міністри, напевно, вирішувався на високому політичному рівні в структурах Європейського Союзу. Можна висловити припущення, що цей візит буде невдалим, він може закінчитися майже поразкою, і тому доволі незрозуміло, навіщо в ситуації, яка склалась, робити кроки заради мети, яку досягнути неможливо.
 
Наскільки довго продовжуватиметься ця безплідна, безперспективна та майже безглузда політика Європейського Союзу і країн-членів ЄС стосовно режиму Януковича і його групи? Саме ці параметри, які обрав Європейський Союз більше ніж півтора роки тому, виявилися абсолютно хибними, і продовження цієї лінії ще більше поглиблює кризу, як всередині України,  так і щодо двосторонніх відносин України та Євросоюзу,   а також багатосторонніх відносин України з країнами-членами ЄС, а також з іншими європейськими державами, які не входять до складу ЄС.
 
На тлі тієї інформації, яка вийшла на поверхню щодо візиту Клюєва до Брюсселя, на тлі інтерв’ю нелегітимного прем’єр-міністра Азарова засобам масової інформації у вівторок, стає зрозумілим, що Янукович і його режим вже прийняли для себе рішення щодо Європейського Союзу і угоди про так звану асоціацію. Мені здається, що «єнакіївська» група вже рішення прийняла, тому ще більш дивними виглядають ці зустрічі чотирьох міністрів закордонних справ з нелегітимним президентом України, які ще глибше підривають авторитет ЄС, який і так перебуває на вельми незадовільному рівні», - зазначив Олексій Коломієць.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект