ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

12.04.2013 | Агонія азаровського уряду та роль МВФ
Джерело - OSP-UA.INFO

Ситуація для режиму зайшла у глухий кут, це – повна безвихідь. Базуючись на реальних оцінках та принципах самозбереження, режим зрозумів, що він наблизився до межі свого політичного краху. Це розуміння штовхає його в напрямку знаходження порятунку з боку МВФ.
 
Вимальовується два сценарії, інших не існує.
 
Перший полягає в тому, що МВФ виділяє кошти цьому нелегітимному уряду, і тоді Україна скочується в безодню на тлі  тих умов, які будуть накладені на Україну в рамках можливого меморандуму, і цей меморандум виконуватиме абсолютно нелегітимна влада. Тобто це сценарій краху в рамках цього режиму. Але керівництво МФВ і, в першу чергу, Директор-розпорядник Фонду Крістін Лагард – член «Франкфуртської Групи» - повинні відкрито оголосити про свої справжні наміри.
 
Другий сценарій, коли МВФ не виділяє коштів і це теж веде до краху.
 
Важко сказати, який сценарій є кращим, якщо можна в цих катастрофічних умовах використовувати такий термін. Зрозуміло, що МВФ буде лише посилювати свої вимоги, беручи до увагу ситуацію в економіці в глобальному масштабі, а також просто божевільну, з усіх боків – з політичного, соціального, фінансового, бюджетного,  – ситуацію в Єврозоні.
 
Тому постає ще одне питання.
 
Вже можна прогнозувати, що цей нелегітимний «уряд катастрофи» під керівництвом Азарова наближається до своєї межі існування. Виходячи із загальної політичної логіки і практики, до існування цього уряду залишились лічені тижні. Надалі, коли, можливо, буде сформований новий уряд, з одного боку, це парадоксально, з іншого боку, викликає іронію, у нього не буде іншого виходу, окрім як звертатися до МВФ. Можна припустити, що умови будуть ще жорсткішими, але тут питання стоятиме так: чи вистачить політичної легітимності та підтримки у нового українського уряду на те, щоб почати реалізовувати новий договір з МВФ, якщо він буде підписаний.

Олексій Коломієць, Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Джерело - http://osp-ua.info/interview/10759-agonija-azarovskogo-urjadu-ta-rol-mvf.html

 


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект