ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

05.04.2013 | Північна Корея запустить щонайменше одну ракету - розвідка США
Джерело - УКРІНФОРМ

Американська розвідка дійшла висновку, що керівництво КНДР має намір утілити в життя деякі зі своїх погроз щодо Південної Кореї і США і найближчими днями здійснить запуск принаймні однієї ракети.

Про це повідомляє "Голос Америки" з посиланням на представників міністерства оборони США.

"Сполучені Штати вважають, що найближчими днями Північна Корея здійснить пуск, щонайменше, однієї зі своїх ракет", - зазначається в повідомленні.

У четвер КНДР повідомила, що керівництво країни затвердило плани нанесення ядерного удару по США, хоча існують сумніви, що Пхеньян має такі можливості. Крім того, Північна Корея знову заявила, що війна може розпочатися будь-якого моменту.

У свою чергу, міністр оборони США Чак Хейгел заявив, що Пентагон ставиться до цих погроз з усією серйозністю. Він повідомив, що найближчим часом США розмістять на острові Гуам сучасні системи ПРО.

Представник Держдепартаменту Вікторія Нуланд у четвер повідомила, що США не здивовані останніми погрозами з боку Північної Кореї. "Це просто їх чергова агресивна заява. Усі вони призведуть лише до подальшої ізоляції КНДР і ускладнять роботу міжнародного співтовариства з ними. Але вони зробили свій вибір. Могли вибрати інший варіант, але не зважилися на це", - сказала вона.

Раніше, Південна Корея підтвердила інформацію про те, що Північна Корея перекинула балістичну ракету на своє східне узбережжя. Повідомлення про це надійшло через кілька годин після того, як Пхеньян заявив, що він остаточно схвалив нанесення ядерного удару по США.

Міністр оборони Південної Кореї Кім Гван Чжин у четвер повідомив, що радіус дії ракети, очевидно, "значний", але навряд чи вона зможе долетіти до континентальної частини США. За його словами, причини перекидання ракети невідомі, але, можливо, вона буде використана у рамках якихось навчань.

Джерело --http://www.ukrinform.ua/ukr/news/pivnichna_koreya_zapustit_shchonaymenshe_odnu_raketu___rozvidka_ssha_1814963


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект