ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

27.08.2012 | У США відкривається з'їзд Республіканської партії
За матеріалами - Korespondent

Як повідомляється, з'їзд Республіканської партії США, на якому екс-губернатор Массачусетсу Мітт Ромні та конгресмен Пол Райан будуть офіційно оголошені кандидатами в президенти та віце-президенти США, пройде з понеділка по четвер.

На з'їзд приїдуть 2 тис. 286 делегатів, 2 тис. 125 заступників делегатів з п'ятдесяти штатів, округу Колумбія і п'яти американських територій.


Висвітлювати з'їзд будуть 15 тисяч журналістів - трохи менше, ніж кількість представників преси, що з'їхалися влітку на Олімпіаду в Лондоні.

Суттєві корективи до графіку з'їзду вніс ураган Ісаак, який, згідно з прогнозами метеорологів, досягне Тампи у понеділок. У зв'язку з погодними умовами Національний комітет Республіканської партії прийняв рішення офіційно відкрити з'їзд у понеділок, але всі заплановані на цей день заходи, в тому числі голосування щодо висунення кандидата, перенести на наступні дні. Не виключено, що в тому випадку, якщо ураган до вівторка не відступить, з'їзд завершиться не в четвер, а в п'ятницю.


Графік змінювався вже кілька разів, незмінним поки залишається лише час виступів Райана та Ромні. Вони виголосять свої перші промови як офіційні кандидати у президенти та віце-президенти у четвер увечері. Відповідно, голосування із їх висунення повинно пройти до цього. У тому випадку, якщо погода не дозволить провести з'їзд, республіканцям доведеться розробити процедуру "дистанційного" голосування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що делегати на з'їзді Республіканської партії офіційно висунули екс-губернатора Массачусетсу Мітта Ромні кандидатом на посаду президента США не на третій день конференції, а, всупереч традиції, - на перший.

Джерело - http://ua.korrespondent.net/world/1387596-u-ssha-vidkrivaetsya-zyizd-respublikanskoyi-partiyi


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект