ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

15.08.2012 | Пентагон засумнівався у можливостях Ізраїлю зупинити ядерну програму Ірану
Джерело - Korespondent

Американські військові вважають, що ізраїльська армія здатна лише сповільнити ядерну програму Ірану, але не зможе завдати непоправної шкоди і повністю зупинити всі роботи у цьому напрямку.

Про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Мартін Демпсі, який зазначив, що такий висновок був зроблений на підставі наявної інформації про збройні сили Ізраїлю.

При цьому генерал не виключив, що йому відомі не всі можливості ізраїльської армії.

У свою чергу глава Пентагону Леон Панетта заявив, що, наскільки йому відомо, ізраїльський уряд все ще не прийняв рішення атакувати ядерні об'єкти Ісламської республіки. За його словами, Ізраїль - суверенна держава і керується своїми національними інтересами, але, швидше за все, питання про бомбардування Ірану ще не вирішене остаточно.

Глава Пентагону додав, що ще є час для дипломатичних спроб переконати Іран згорнути ядерні розробки. Він нагадав, що США та їх союзники ввели додаткові санкції проти Тегерана, і ці заходи дають свої плоди.

Напередодні ізраїльські ЗМІ повідомили, що прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху та міністр оборони Ехуд Барак намагаються домогтися від президента США Барака Обами відкритої заяви про готовність застосувати військову силу проти іранської ядерної програми.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4888. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект