ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

03.08.2012 | Конфлікт між Ізраїлем та Іраном - негативно вплине на шанси Обами переобратись
За матеріалами - Голосу Америки

Протиракетна установка, встановлена  за гроші США, стала фоном заяв міністра про готовність Америки і далі стояти на сторожі безпеки Ізраїлю.
 
Панетта зустрівся із міністром оборони Ізраїлю Егудом Бараком та заявив, що США підтримують прагнення Ізраїлю примусити Іран згорнути свою ядерну програму.
 
"Якщо вони продовжуватимуть розробку ядерної зброї, то, як вже сказав міністр, ми маємо шляхи запобігти цьому" - заявив Панетта у Ізраїлі.
 
Вашингтон має намір примусити Іран відмовитись від ядерної програми за допомогою санкцій. У Ізраїлі ж переконані, що зволікання із військовими діями проти Ірану, дозволяє йому розробляти ядерну зброю.

Прем’єр міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху каже, що ще не ухвалив рішення про напад на Іран, проте зазначив що терпець ось-ось урветься.
 
"Ані санкції, ані дипломатія не вплинули на хід ядерної програми Ірану. Ізраїль та США відкрито заявляли про можливі сценарії розвитку подій . Ви самі кілька місяців тому заявили, що якщо всі інші засоби буде вичерпано, Америка вдасться до дій. Та навіть такі заяви, не примусили Іран зупинитись", - заявив голова уряду Ізраїлю.
 
Турне Панетти припало на критично важливий час, як для регіону так і для президента США, Барака Обами, який прагне бути переобраним на наступний термін.
 
Відтак, для його адміністрації надзвичайно важливо досягти порозуміння із новим президентом Єгиптом, який представляє консервативний іслам. Втім першим на порядку денному США є запобігання відкритому конфлікту між Іраном та Ізраїлем. Якщо він матиме місце – то означатиме повний крах близькосхідної політики президента США.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7440. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект