ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

09.11.2011 | Берлусконі піде у відставку
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Сильвіо Берлусконі готовий скласти з себе повноваження глави уряду Італії. Про це повідомив італійський президент Джорджо Наполітано у вівторок ввечері. Як сказав Наполітано, Берлусконі піде після того, як парламент схвалить бюджетну реформу. Вона необхідна для порятунку Італії від фінансової катастрофи та була обіцяна лідерам ЄС.

Після голосування цього стабілізаційного закону відбудуться консультації з партіями, додав президент. Він обіцяє приділити пропозиціям політичних сил "найретельнішу увагу". Як повідомляють італійські інформагенції, Берлусконі піде у відставку наступного тижня.

Напередодні ультраправа "Ліга Півночі" відмовила 75-річному Берлусконі у своїй підтримці. У парламенті в Римі у вівторок відбулося доленосне голосування щодо фінансового звіту уряду. Хоча сам звіт і було затверджено, але за проголосували лише 308 депутатів, а 321 – утрималися. Глава уряду утримався в кріслі після цього фактичного вотуму довіри лише за рахунок того, що для схвалення була необхідна проста більшість, представники ж опозиції не голосували проти, а утрималися.

 


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект