ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

02.12.2004 | Другий раунд переговорів в Києві завершено
Джерело - Українська служба ВВС

Завершилися багатосторонні переговори, на яких було зроблено спробу знайти вихід із ситуації, що склалася в Україні.
У зустрічі брали участь президент Леонід Кучма, претенденти на президентську посаду Віктор Ющенко та Віктор Янукович, президент Польщі Александр Квасьнєвський та Литви - Валдас Адамкус, верховний представник ЄС із питань зовнішньої політики та політики безпеки Хав'єр Солана та генсек ОБСЄ Ян Кубіш. У процесі засідання до нього приєднався спікер Державної думи Росії Борис Гризлов.


Після завершення засідання Леонід Кучма подякував учасникам Круглого столу, без участі яких, на його думку, неможливо було б вийти на таке компромісне конструктивне рішення.


Рішення задовольнило всі сторони процесу, наголосив Леонід Кучма, і продемонстрував усі підписи учасників.


Згідно з зачитаним Леонідом Кучмою рішенням, сторони підтверджують рішучість виключити можливість застосування сили для вирішення проблем, що виникли після другого туру.


Сторони також дійшли згоди щодо негайного розблокування роботи органів державної влади та створення умов для виконання ними своїх функцій.


По-третє, сторони дійшли згоди для створення експертної групи для аналізу та пропозицій про завершення виборів президента України на базі відповідного вироку Верховного Суду.


Леонід Кучма сказав, що сторони розуміють необхідність внесення зміни до законодавства.


Сторони дійшли згоди щодо прийняття пакету змін до закону про вибори, про політичну реформу та змін до Конституції та формування уряду на основі цих змін.


Сторони також закликають всі політичні сили в україні виходити зі збереження територіальної цілісності України.


Сторони закликають усі політичні сили, фракції та групи в ВР інші органи державної і місцевої влади зосередити свої зусилля на врегулюванні соціально-економічної ситуації в Україні.


Сторони дійшли згоди щодо проведення наступного засідання Круглого столу після прийняття відповідного рішення верховним судом України.


Після того, як Леонід Кучма прочитав постанову Круглого столу, учасники засідання потисли одне одному руки. Цього разу рукостисканням обмінялися і Віктор Ющенко та Віктор Янукович. USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект