ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

18.11.2004 | Візит президента Франції до Британії
Джерело - Українська служба ВВС

Президент Франції Жак Ширак розпочинає у четвер дводенний візит до Британії, під час якого офіційно буде відзначено століття підписання Entente Cordiale, підписаної 1904 року домовленості, яка поклала край протистоянню між двома країнами.Однак двогодинні переговори між Жаком Шираком і британським прем'єр-міністром Тоні Блейєром будуть зосереджені на останніх політичних подіях, серед яких переобрання президентом США Джорджа Буша, смерть палестинського лідера Ясера Арафата, а також ситуація в Іраку.


Франція різко скритикувала окупацію Іраку під проводом США. Цю позицію президент Ширак повторив в інтерв'ю Бі-Бі-Сі напередодні візиту до Британії.


Відповідаючи на запитання про те, чи вважає він війну в Іраку невдачею, Жак Ширак сказав: "Ви знаєте, від самого початку моя позиція було простою. Я вважаю, що треба, щоб право на інтервенцію визнали офіційно. Право може бути визнано лише на рівні міжнародної угоди, а сьогодні це означає - в межах ООН. На превеликий жаль, цього не сталося."


 


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект