ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

09.02.2010 | Х-й Міжнародний тиждень НАТО в Україні
За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

8 лютого, у Києві, у Національній академії оборони України розпочався Х-й Міжнародний тиждень НАТО, який проходитиме за темою “Створення нової стратегічної концепції”.


Головною метою Міжнародного тижня НАТО є детальне ознайомлення слухачі, науково-педагогічних і наукових працівників Національної академії оборони України, інших вищих військових навчальних закладів, представників Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України, громадських організацій із сучасними тенденціями, особливостями розвитку та трансформації Організації Північноатлантичного договору, результатами проведення миротворчих операцій, методами роботи, новими військовими ініціативами Альянсу.


Для участі у цьому традиційному щорічному заході до Києва прибула велика група представників Альянсу на чолі з начальником Оборонного коледжу НАТО в Римі генерал-лейтенантом Бундесверу Вольф-Дітером Лоезером. Також у роботі Міжнародного тижня НАТО бере участь Надзвичайний та Поважний Посол Словаччини в Україні пан Павол Хамшик.


Звертаючись до учасників Міжнародного тижня НАТО з вітальним словом, виконуючий обов’язки начальника Національної академії оборони України генерал армії України Віталій Радецький підкреслив, що минулі роки співробітництва з Північноатлантичним альянсом були надзвичайно плідними для Національної академії оборони України.


– Саме завдяки співпраці академії з Римським коледжем НАТО нам вдалося значною мірою уніфікувати процес підготовки українських офіцерських кадрів до стандартів Північноатлантичного альянсу, здійснити коригування навчальних програм з метою забезпечення взаємосумісності Збройних Сил України із збройними силами країн-членів Альянсу та удосконалити зміст і методику діяльності науково-педагогічних працівників, – підкреслив генерал армії України Віталій Радецький.


За його словами, подібні зустрічі мали суттєвий вплив і на удосконалення наукової і науково-дослідної роботи академії.


– Проблеми поточної діяльності і трансформації НАТО в сучасних умовах, участь Збройних Сил України у спільних операціях під егідою Альянсу посіли важливе місце у тематиці підготовки магістерських робіт слухачів, досліджень на здобуття наукових ступенів, – констатував генерал армії України Віталій Радецький.


Також перед учасниками виступили начальник Оборонного коледжу НАТО в Римі генерал-лейтенант Вольф-Дітер Лоезер та Надзвичайний і Повноважний Посол Словаччини в Україні пан Павол Хамшик.


Протягом п’яти днів, що триватиме Х-й Міжнародний тиждень НАТО, викладачі Оборонного коледжу НАТО та експерти Альянсу прочитають представникам Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, слухачам і науково-педагогічним працівникам Національної академії оборони України та інших вищих військових навчальних закладів, а також представникам громадських організацій курс лекцій. Зокрема, щодо еволюції Північноатлантичного альянсу, його місця в системі міжнародних організацій, загроз міжнародній безпеці та реакції НАТО, стратегічних викликів сучасним операціям НАТО, трансформації та нової стратегічної концепції Організації Північноатлантичного договору.


Крім того, передбачено обговорення досвіду членства в НАТО у формі дискусій.


Міжнародний тиждень НАТО у Національній академії оборони України триватиме до 12 лютого.


 



USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5296. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект