ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

04.11.2004 | Чи стане Джордж Буш „новим” президентом для України?
Володимир Горбач - Інститут євро-атлантичного співробітництва

Інтрига з підрахунком голосів на президентських виборах у США нічим не поступалася інтризі з оприлюдненням результатів першого туру голосування на виборах президента України. Роль ЦВКа у даному разі взяли на себе приватні новинні корпорації CNN, Fox news тощо. Справились краще, а головне, швидше.Другий термін Джорджа Буша має усі шанси вигідно відрізнятися від першого. Адже якщо сьогодні стрімко змінюється весь світ, то чому б не змінюватися політиці Буша?


 Поки що через війну в Іраку проблеми з демократією в Україні американській адміністрації були не помітні. Сьогодні ж ми бачимо загострення інтересу до виборчого процесу в Україні та чуємо доволі жорстку риторику осуду „національних особливостей” українського виборчого процесу.У довгостроковій перспективі обрання Керрі, можливо, мало б благотворніший вплив на українсько-американські відносини. Але з точки зору зовнішнього впливу на другий тур голосування в Україні, обрання чинного президента Буша має свої переваги. Він зможе реагувати на події у їхньому розвиткові, а не лише після власної нової інаугурації.Потепління ж українсько-американських взаємовідносин відтепер цілком і повністю залежить від нового (без лапок) президента УкраїниUSERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект