АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - УКРІНФОРМ

Офіційний Вашингтон оголосив про запровадження з 10 травня пакету санкцій проти компаній і організацій оборонного сектору.


Джерело - УКРІНФОРМ

Держсекретар США Майк Помпео повертається з Північної Кореї з трьома американцями, яких влада Північної Кореї раніше засудила до ув'язнення.


Джерело - AP

Іранські парламентарії спалили американський прапор у відповідь на рішення президента США Дональда Трампа вийти з ядерної угоди з Іраном.


Джерело - УКРІНФОРМ

Маршалок нижньої палати польського парламенту Марек Кухцінський зберіг свою посаду.


Джерело - DW

Голови МЗС Франції, Великої Британії та Німеччини проведуть 14 травня переговори з представниками Ірану щодо майбутньої ядерної угоди з цією країною.


Джерело - Прес-центр штабу операції Об’єднаних сил

За минулу добу, 8 травня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишалася складною й характеризувалася збільшенням застосування противником важкого озброєння, особливо артилерії.


Джерело - УКРІНФОРМ

Глава Білого дому Дональд Трамп у вівторок анонсував уже другий за останній місяць візит державного секретаря США Майка Помпео до Північної Кореї з метою підготовки майбутньої зустрічі американського президента і лідера КНДР.


Джерело - УКРІНФОРМ

Франція, Британія та ФРН залишаються відданими Іранській ядерній угоді попри вихід із неї США.


Джерело - УКРІНФОРМ

Американські санкції проти Ірану, пов'язані з його ядерною програмою, будуть відновлені не одразу, а поетапно, протягом трьох-шести місяців до рівня, який діяв до підписання Іранської ядерної угоди.


Джерело - France24

Іран буде спочатку вести переговори з підписантами ядерної угоди після чого оголосить своє рішення щодо виходу США з угоди.


Джерело - УКРІНФОРМ

Євросоюз розчарований рішенням Президента США Дональда Трампа про вихід із Спільного всеосяжного плану дій щодо іранської ядерної програми (JCPOA) та сподівається, що Вашингтон перегляне свою позицію.


Джерело - УКРІНФОРМ

Ситуація на Близькому Сході стала темою телефонної розмови президентів Франції та США, яка відбулася сьогодні, пізніше президент США заявив, що США вийдуть з Іранської ядерної угоди.


Джерело - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати мають намір працювати зі своїми союзниками над укладенням нової угоди з Іраном, яка крім ядерної програми Тегерана також блокуватиме розробку нових балістичних ракет та загрозливої активності Ірану в регіоні.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США Дональд Трамп офіційно заявив, що США вийдуть зі Спільного всеосяжного плану дій (JCPOA, Іранської ядерної угоди) та підписав розпорядження про поновлення санкцій проти Ірану.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2019. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект