АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - Euractiv

Словенія вирішила відкликати свого посла в Хорватії через скандал, який імовірно стосується діяльності хорватських спецслужб на території Словенії.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США Дональд Трамп заявив, що США обкладуть митами товари з країн Євросоюзу на суму $11 млрд у відповідь на субсидії ЄС для європейського авіавиробника Airbus.


Джерело - УКРІНФОРМ

Британська сторона має представити переконливі політичні підстави для того, щоб Європейська Рада могла прийняти рішення щодо продовження термінів застосування статті 50 угоди ЄС щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу.


Джерело - Кореспондент

Результати екзитполів будуть опубліковані відразу після закриття дільниць о 22:00, перші офіційні дані очікуються через кілька годин.


За матеріалами - Польське радіо

Польські пілоти, які охороняють повітряний простір країн Балтії, від початку цього року здійснили 18 вильотів через порушення простору російськими літаками.


За матеріалами - RFE/RL

Міністр юстиції США Вільям Барр 9 квітня, має дати свідчення перед законодавцями Конгресу США - вперше після отримання та узагальнення доповіді спеціального прокурора Роберта Мюллера про втручання Росії в президентські вибори в США 2016 року.


Джерело - Прес-центр Операції Об’єднаних сил

Збройні формування РФ за минулу добу 13 разів обстріляли позиції підрозділів Об'єднаних сил.


Джерело - УКРІНФОРМ

Палата громад британського парламенту остаточно затвердила закон, який зобов'язує британську владу попросити нову відстрочку виходу Великої Британії з Євросоюзу.


Джерело - УКРІНФОРМ

Близько трьох тисяч військовослужбовців Національної армії Болгарії готові приєднатися до охорони державного кордону в разі виникнення кризової ситуації з біженцями з Греції.


Джерело - УКРІНФОРМ

Державний секретар США Майкл Помпео цього тижня відправиться до чотирьох країн Південної Америки, де обговорить питання партнерства, безпеки, а також відновлення демократії в Венесуелі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2019. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект