Notice: Undefined index: monthList in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 7
Євроатлантична Україна

АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - УКРІНФОРМ

Міністр оборони України Андрій Таран та державний секретар з питань оборони Великої Британії та Північної Ірландії Бен Воллес підписали Меморандум про посилення співпраці у військовій і військово-технічній сферах.


За матеріалами - Korrespondent

У доповіді йдеться про схвалену Гілларі Клінтон пропозицію одного з її радників із зовнішньої політики скомпрометувати Трампа


За матеріалами - Bloomberg

Правляча Консервативна партія не задоволена стратегією Джонсона в боротьбі з коронавірусом і тим, що переговори про торговельну угоду з ЄС зайшли в глухий кут, стверджують джерела.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

До Одеського морського порту прибув есмінець Королівських ВМС Великої Британії Dragon для спільних корабельних тренувань з ВМС ЗСУ.


Джерело - Bloomberg

Туреччина наступного тижня планує провести випробування системи протиракетної оборони С-400, яку вона придбала у Росії.


За матеріалами - Korrespondent

Російська компанія і її європейські партнери заперечують звинувачення польського регулятора і мають намір оскаржити штраф.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Управління захисту конкуренції і прав споживача Польщі (UOKiK) оштрафувало Газпром на ще 29 мільярдів злотих (еквівалент 7,6 млрд євро) через відсутність співпраці в ході розслідування щодо будівництва газопроводу Nord Stream 2.


Джерело - Korrespondent

Напередодні у Вірменії повідомляли про наступ азербайджанських військових, а сьогодні говорять, що сили Карабаху вчора ж почали контрнаступ.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Посол Латвії Ейнарс Семаніс і посол Естонії Меріке Кокаєв відкликані з Білорусі в свої столиці для консультацій, найближчими днями вони поїдуть з Мінська.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США наказав адміністрації припинити переговори з лідерами Демпартії в Конгресі про законопроєкт, що передбачає виділення $2,2 трлн допомоги для громадян та бізнесу.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США Дональд Трамп дозволив розсекретити всі документи щодо справи розслідуванняб що відносяться до одного з найбільших політичних злочинів в американській історії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект