АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - Sky News

МЗС Британії видалило твіт про те, що британські експерти довели російське походження нервово-паралітичної речовини "Новічок", якою отруїли екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньку.


За матеріалами - Reuters

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху скасував угоди із офісом Уповноваженого ООН у справах біженців про переселення тисяч африканських мігрантів.


Джерело - УНІАН

Президенти РФ і Туреччини обговорили стан співробітництва держав у військово-технічній сфері.


Джерело - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати Америки планують надати 170 млн дол. на військову допомогу країнам Балтії.


Джерело - УКРІНФОРМ

Нинішній президент США Дональд Трамп заявив, що має твердий намір вивести американські сили із Сирії, де вони протистоять терористичному угрупованню ІДІЛ на чолі глобальної коаліції.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

4 квітня 1949 року у Вашингтоні представниками 12 країн був підписаний Північноатлантичний Договір, на підставі якого було засновано Організацію Північноатлантичного Договору.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати разом з Литвою, Латвією і Естонією укладають домовленості про поставки зрідженого газу зі США з метою диверсифікації енергоджерел та маршрутів постачання, а також забезпечення енергетичної безпеки Європи.


Джерело - Прес-центр штабу АТО

Минулої доби російсько-окупаційні війська здійснили 24 обстріли позицій українських захисників.


Джерело - Дзеркало Тижня

Торгове представництво США опублікувало список з 1300 найменувань китайських товарів, на які можуть бути накладені мита.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США Дональд Трамп не полишає ініціативи посилити безпеку південного кордону Сполучених Штатів з Мексикою, щоб припинити потоки нелегальних мігрантів, для чого хоче залучити Міністерство оборони країни.


Джерело - Reuters

Лабораторні дослідження встановили застосування в Солсбері нервово-паралітичного компоненту типу "Новачок", однак вони не можуть підтвердити, що цей газ був виготовлений саме в Росії.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Румунія, Сербія, Кіпр та Іспанія не братимуть участі у саміті ЄС-Західні Балкани, який запланований на 17 травня цього року в столиці Болгарії Софії, через невизнання цими країнами Косова.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

За матеріалами - УКРІНФОРМ

Американська присутність у Балтійському регіоні буде збережена, так само як і посилюватимуться заходи стримування військових загроз з боку Росії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2019. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект