АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - DW

Міністр юстиції Бельгії Коен Генс заявив у суботу, 4 листопада, що бельгійський уряд не має впливу на майбутнє відстороненого від влади каталонського лідера Карлеса Пучдемона після того, як Іспанія видала європейський ордер на його арешт.


Джерело - УКРІНФОРМ

Варшава застерегла Вашингтон, що будівництво “Північного потоку-2” становить небезпеку для регіону Центрально-Східної Європи.


Джерело - AFP

Північна Корея виключає можливість переговорів зі США про скасування своєї ядерної програми і загрожує збільшенням арсеналу, якщо Штати не скасують свою «ворожу політику» щодо країни.


Джерело - УКРІНФОРМ

До міністерства національної оборони Польщі викликано на розмову військового аташе ФРН у Варшаві через висловлювання у ЗМІ керівника німецького оборонного відомства Урсули фон дер Ляйєн.


Джерело - Прес-центр штабу АТО

Наприкінці минулої доби обстановка в районі проведення АТО й надалі залишалась напруженою, проте повністю контрольованою українською армією.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США Дональд Трамп розпочав своє 12-денне Азіатсько-Тихоокеанське турне з візиту у п'ятницю на американські Гаваї, після чого він планує відвідати п'ять країн регіону.


За матеріалами - Радіо Свобода.

Росія закриває в’їзд до країни цілій низці канадських діячів у відповідь на нові персональні санкції, що їх запровадила Канада проти групи російських посадовців, причетних до порушення прав людини чи корупції.


Джерело - УКРІНФОРМ

Суд в Іспанії видав міжнародний європейський ордер на арешт відстороненого Мадридом глави уряду Каталонії Карлеса Пучдемона.


Джерело - УКРІНФОРМ

Міністр оборони США Джеймс Меттіс 5 листопада, розпочне шестиденне європейське турне "з метою підтвердження ключового партнерства та союзництва в Європі".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2018. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект