Notice: Undefined index: monthList in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 7
Євроатлантична Україна

АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - TV2

Біля газонафтоносної області Halfdan B у Північному морі, що біля Данії, в останні дні вперше були помічені неупізнані безпілотники.


Джерело - AP

Швеція закрила зону Балтійського моря навколо місць витоку газу з пошкоджених трубопроводів задля розслідування можливої «грубої диверсії».


За матеріалами - Korrespondent

Колишній американський лідер судитиметься з телеканалом за те, що той подавав інформацію про нього "з негативного боку".


За матеріалами - CNN

Київ намагається переконати Вашингтон у тому, що надання критично важливого озброєння не призведе до ударів по території РФ.


Джерело - AP

Верховний лідер Ірану аятолла Алі Хаменеї вперше прокоментував масштабні протести, що охопили країну після смерті дівчини, яка перед цим була жорстоко затримана поліцією.


Джерело - CNN

У вівторок вранці, 4 жовтня, за місцевим часом Північна Корея випустила щонайменше одну балістичну ракету по видимій траєкторії над Японією.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Адміністрація Байдена уважно стежить за діями російських сил, пов’язаними з можливістю застосування ядерної зброї, а також із безпекою Запорізької АЕС.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Збройні сили України з 24 лютого по 4 жовтня ліквідували близько 60 тисяч 800 російських військових, що на 370 осіб більше порівняно з попередньою добою.


За матеріалами - Reuters

Київ посилює свою військову позицію проти росії напередодні зими та, схоже, перебуває на шляху до досягнення кількох своїх ключових цілей на полі бою.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Українські військовослужбовці продовжують контролювати ситуацію на Південнобузькому напрямку, де 3 жовтня знищили велику кількість техніки та живої сили противника.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект