Notice: Undefined index: monthList in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 7
Євроатлантична Україна

АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - УКРІНФОРМ

Українські десантники в березні проведуть навчання поблизу адмінкордону з тимчасово окупованим Кримом з метою вдосконалення спроможності вчасно та адекватно реагувати на військову небезпеку як з повітря, так і з морського узбережжя.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Україна уклала перший контракт у рамках Міжнародної виставки озброєнь IDEX-2021: ідеться про угоду ДК «Укрспецекспорт» з Пакистаном на ремонт парку танків Т-80УД на загальну суму 85,6 млн дол.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Верховний суд США у понеділок відмовив колишньому президенту Дональду Трампу в проханні заблокувати його податкові декларації та іншу фінансову звітність для розгляду великого журі присяжних суду Нью-Йорка.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Рада ЄС ухвалила рішення про включення ще 19 офіційних осіб Венесуели до переліку персон, на яких поширюються обмежувальні заходи у зв’язку із діями та рішеннями, що були спрямовані на підрив демократії та верховенства права.


За матеріалами - The Guardian

Посол Італії в Демократичній Республіці Конго Лука Аттанасіо загинув внаслідок нападу на конвой ООН.


Джерело - Reuters

У ніч проти понеділка, 22 лютого, в іспанській Барселоні знову відбулися заворушення й зіткнення між протестувальниками та поліцією через арешт репера Пабло Хазеля.


Джерело - УКРІНФОРМ

Ван I закликав американських політиків відмовитися від різних передсудів, утриматися від необґрунтованих підозр і «повернутися до розумної політики стосовно Китаю, щоб забезпечити здоровий і стабільний розвиток китайсько-американських відносин».


Джерело - Korrespondent

В ході навчань десантники відпрацюють питання десантування і техніки з подальшим захопленням об'єктів умовного противника.


За матеріалами - DW

Тисячі незгодних з військовим переворотом у М'янмі знов вийшли на акції протесту. Їх не зупинила навіть загибель декількох мітингарів від куль поліцейських напередодні.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

На міністра внутрішніх справ Лівії Фатхі Башагу було неуспішно скоєно замах на заході Триполі.


За матеріалами - Сіньхуа

Міжнародне агентство з атомної енергії досягло тимчасового двостороннього розуміння із Іраном з метою порятунку “ядерної угоди”.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2021. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект