АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - УКРІНФОРМ

У четвер, 15 березня, відбудеться засідання Ради Північноатлантичного Альянсу (НАТО), присвячене незаконному використанню Росією хімічної зброї.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

У НАТО висловили глибоке занепокоєння у зв'язку із першим в історії Альянсу застосуванням на території союзника бойової нервово-паралітичної речовини.


Джерело - CNN

Президент США Дональд Трамп найближчим часом може звільнити радника з національної безпеки Герберта Макмастера та главу апарату Білого дому Джона Келлі.


За матеріалами - Independent

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей готує плани для "економічної війни" з президентом РФ Володимиром Путіним і його союзниками після відмови Москви у наданні пояснень.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

У Євросоюзі все ще очікують, що США виключать європейських виробників із рішення про обкладання підвищеними митами імпорту сталі в розмірі 25% та алюмінію в 10%.


Джерело - Радіо Свобода.

Парламент Словаччини проведе наступного понеділка, 19 березня, голосування про вотум недовіри прем’єр-міністрові країни Роберту Фіцо.


Джерело - УКРІНФОРМ

Голова Комітету з питань збройних сил верхньої палати американського Конгресу Джон Маккейн передбачає посилену увагу Сенату до нового кандидата на посаду глави ЦРУ Джини Гаспел через її причетність до програми тортур ЦРУ.


Джерело - УКРІНФОРМ

Речниця Державного департаменту США Хезер Науерт призначена виконувати обов'язки заступника державного секретаря США з питань публічної дипломатії замість звільненого разом з Рексом Тіллерсоном його заступника Стіва Голдстайна.


Джерело - Радіо Свобода.

Міністр оборони США Джим Маттіс перебуває 13 березня в Афганістані з візитом, який заздалегідь не був оголошений.


Джерело - C-Span

Президент США Дональд Трамп пояснив своє рішення відправити у відставку Держсекретаря Рекса Тіллерсона тим, що вони мали розбіжності, зокрема в питаннях Ірану.


Джерело - УКРІНФОРМ

Державний секретар США Рекс Тіллерсон, якому президент США подякував за службу та відправив у вівторок у відставку, під час фінальної промови зауважив, що на російському напрямі потрібно докласти чимало зусиль, й назвав поведінку Кремля тривожною.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

За матеріалами - УКРІНФОРМ

Велика Британія планує вислати з країни 23 російські дипломати у зв'язку з отруєнням екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки, а також скасує контакти високого рівня з Росією.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2018. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект