АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - УКРІНФОРМ

У Європарламенті абсолютною більшістю голосів підтримали порушення проти Угорщини процедури, що передбачає позбавлення країни-члена права голосу у зв'язку із можливим грубим порушенням засадничих демократичних цінностей ЄС.


Джерело - УКРІНФОРМ

Канцлер ФРН Ангела Меркель допускає можливість участі збройних сил країни в операції в Сирії у разі застосування там режимом хімічної зброї.


Джерело - WSL

США хочуть домовитися з Грецією про присутність американських військових в країні, включаючи створення нових морських і авіаційних баз.


За матеріалами - Sky News

Головна причина невдоволення нинішнім прем'єром — це відсутність чіткого плану і умов виходу Британії з Євросоюзу.


За матеріалами - Комерсант

Президент Росії Володимир Путін на пленарному засіданні Східного економічного форуму запропонував Японії до кінця 2018 року укласти мирний договір без попередніх умов.


Джерело - Прес-центр Операції Об’єднаних сил

Упродовж минулої доби, 11 вересня, окупанти 33 рази відкривали вогонь по позиціях наших військ.


Джерело - УКРІНФОРМ

Державний секретар МВС Румунії Георге Нуку спростував інформацію про те, що багатотисячні антиурядові акції протесту, які відбулись 10 серпня у Бухаресті, були організовані зовнішніми силами.


Джерело - УКРІНФОРМ

В Середземному морі біля узбережжя Лівії затонуло судно з мігрантами, в результаті загинули більше 100 осіб, з-поміж них 20 дітей.


За матеріалами - Interia.pl

У МЗС Польщі майже на 100% змінено дипломатів на керівних посадах. Зараз на них немає осіб, які співпрацювали з комуністичними спецслужбами, або були випускниками Московського інституту міжнародних відносин (МДІМО).


За матеріалами - УКРІНФОРМ

США обіцяють притягти Іран до відповідальності у випадку нападу на американські дипустанови або громадян.


Джерело - CBC News

Упродовж останніх двох місяців Канада зібрала із США майже $300 млн у тарифах та зборах, запроваджених у відповідь на введення Вашингтоном торговельних обмежень.


Джерело - Радіо Свобода

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан звинуватив Європейський парламент у спробі «шантажувати» Будапешт, оскільки законодавці почали розглядати дисциплінарні заходи проти його країни.


Джерело - УКРІНФОРМ

Можливе запровадження Штатами “каральних” імпортних мит на виготовлені у Канаді автомобілі матиме руйнівні наслідки для автобудівної галузі.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент РФ Володимир Путін заявив, що росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов, яких велика Британія звинуватила в отруєнні Скрипалів, звичайні цивільні особи.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2019. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект