АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - УКРІНФОРМ

У ході переговорів президентів Туреччини і Росії в Сочі разом з двосторонніми відносинами планується порушити тему регіонального і міжнародного порядку денного, зокрема, обговорити ситуацію в Сирії.


Джерело - DW

Прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой в неділю, 12 листопада, вперше після початку кризи в Каталонії приїхав до Барселони.


Джерело - DW

Десятки мирних жителів були вбиті і поранені в результаті повітряних і наземних ударів з боку сирійської армії та її союзників, що почала наступ на захоплене ісламістами стратегічно важливе місто Абу-Кемаль на кордоні з Іраком.


Джерело - Reuters

Президент США Дональд Трамп заявив у неділю, що вважає можливою дружбу з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, однак не впевнений, що це станеться.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Голова сенатського Комітету з питань Збройних сил США сенатор Джон Маккейн вважає, що довіра президента Трампа словам Путіна про невтручання Росії у внутрішні справи США виходить за межі наївності в площину загроз національній безпеці.


Джерело - УКРІНФОРМ

Глава Білого дому Дональд Трамп заявив, що рішення китайського президента Сі Цзіньпіня посилити тиск санкцій на режим Північної Кореї свідчить про наявність прогресу на цьому напрямі.


Джерело - УКРІНФОРМ

Трамп відреагував на критику, яка обрушилась на нього після заяви про повну довіру з його боку запевненням російського президента у невтручанні РФ у внутрішні справи США.


Джерело - УКРІНФОРМ

Попри запевнення президента США Дональда Трампа, що російський президент Володимир Путін переконав його у невтручанні РФ в американські вибори минулого року, директор ЦРУ підтвердив зворотне: Кремль намагався це зробити.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2018. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект