АРХІВ

НОВИНИ

За матеріалами - УКРІНФОРМ

Сполучені Штати у четвер оголосили про своє рішення вийти з ЮНЕСКО, Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури.


Джерело - Reuters

Сполучені Штати планують вийти з ЮНЕСКО, Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури з метою заощадження коштів та в знак протесту проти антиізраїльської позиції організації.


Джерело - УКРІНФОРМ

Питання фінансових зобов’язань Великої Британії перед бюджетом ЄС у переговорах з Єврокомісією щодо Brexit на даному етапі заблоковано.


Джерело - Fox News

Напередодні після зустрічі з американськими воєначальниками американський президент заявив про «затишшя перед бурею». При цьому він відмовився уточнити, що мав на увазі.


За матеріалами - Прес-центр штабу АТО

Наприкінці минулої доби у районі проведення АТО обстановка продовжила загострюватись. Насамперед, суттєво зросла кількість ворожих провокацій на Донецькому напрямку.


Джерело - УКРІНФОРМ

Канада налаштована на продовження перемовин стосовно внесення змін до Північноамериканської зони вільної торгівлі (НАФТА), але готова до будь-якого розвитку подій.


Джерело - Reuters

Президент США Дональд Трамп має намір висунути на посаду міністра внутрішньої безпеки США Кірстієн Нільсен, яка вважається експертом у питаннях кібербезпеки та служить в апараті Білого дому.


Джерело - УКРІНФОРМ

Сенатори, республіканець Джон Маккейн і демократ Бен Кардін оприлюднили публічне звернення до адміністрації Дональда Трампа, вимагаючи виконання закону щодо протидії ворогам Америки та запровадження нових санкцій проти Росії згідно з його вимогами.


Джерело - Reuters

Представники Афганістану, Китаю, Пакистану та США зустрінуться наступного тижня в Омані, щоб обговорити активізацію мирних переговорів з радикальним ісламістським рухом "Талібан".


Зв матеріалами - Evening Standard.

Президент США Дональд Трамп на початку 2018 року відвідає Британію з робочим візитом, однак він не включатиме офіційний прийом у королеви Єлизавети ІІ.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

Олексій Коломієць, - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Іспанія проходить через вирішальне випробування у своїй сучасній історії. Іспанія вже ніколи не буде такою, якою вона була до каталонського заколоту жовтня 2017-го.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2018. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект