АРХІВ

НОВИНИ

Джерело - Прес-центр Операції Об’єднаних сил

Станом на 18.00 четверга, 11 квітня, російсько-окупаційні війська 11 разів обстріляли позиції Об'єднаних сил, 8 українських військовослужбовців отримали поранення.


За матеріалами - СNN

Міністерство юстиції США невдовзі висуне обвинувачення засновнику WikiLeaks Джуліану Ассанжу, якого у четвер затримали у посольстві Еквадору в Лондоні.


Джерело - УКРІНФОРМ

У Кишиневі безрезультатно завершилися переговори про створення правлячої коаліції між представниками Партії соціалістів та політичного блоку "ACUM".


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа, який перебував у посольстві Еквадору в Лондоні з 2012 року, затримали.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

У Судані на тлі тривалих народних протестів керівництво національної армії усунуло від влади чинного президента Омара аль-Башира та його уряд.


За матеріалами - The New York Times

Юридичному раднику в адміністрації президента Барака Обами Грегорі Крейгу можуть пред'явити звинувачення через його ділові відносини з урядом екс-президента України Віктора Януковича.


Джерело - The Hill

Президент США Дональд Трамп посунув в.о. директора Бюро з питань імміграції та митного контролю Рональда Вітелло, який підпорядковувався міністру внутрішньої безпеки.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США Дональд Трамп упевнений, що Європейська рада ухвалила жорстке рішення, продовживши на шість місяців термін виходу Британії з Євросоюзу.


Джерело - УКРІНФОРМ

Дональд Трамп заявив, що розслідування стосовно втручання Росії у президентські вибори в США та можливої змови його кампанії з Кремлем було спробою державного перевороту.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

Олексій Коломієць - Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

Арка силової геостратегічної конкуренції замкнулася – від Північної Кореї до Венесуели. Лівія просто зайняла той геополітичний вакуум, який, за визначенням, не міг не бути заповнений.


Джерело - УКРІНФОРМ

Європейська рада продовжила чинність статті 50 Угоди щодо виходу Великої Британії з ЄС на наступні шість місяців, до 31 жовтня 2019 року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2019. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект