Notice: Undefined index: monthList in /var/www/user65/data/www/ea-ua.info/archive.php on line 7
Євроатлантична Україна

АРХІВ

НОВИНИ

За матеріалами - Korrespondent

Переможець президентських виборів у штаті Аляска отримує лише три голоси вибірників. Таким чином у Трампа буде 217 голосів.


Джерело - Korrespondent

Крайнім терміном вірменська опозиція оголосила північ середи, а інакше опозиція вирішить питання "усунення Пашиняна і його політичної команди від влади".


Джерело - Newsmax TV

6 листопада голова Федеральної виборчої комісії Джеймс «Трей» Трейнор сказав телеканалу Newsmax TV, що місця, де спостерігачам не дають дивитися за процесом підрахунку голосів, можуть бути причетні до шахрайства на виборах.


Джерело - Korrespondent

Глава Держдепу закликав світових лідерів не поспішати з привітаннями Джо Байдена, оскільки не всі голоси ще підраховані.


Джерело - Politico

Державний секретар США Майк Помпео заявив, що незабаром відбудеться плавна передача влади «другій адміністрації» Дональда Трампа на тлі того, що Джо Байден уже отримав привітання з перемогою на виборах від багатьох світових лідерів.


За матеріалами - The Washington Post

Заклики чинного президента США Дональда Трампа до перерахунку голосів у Пенсильванії в ході американських виборів були сформовані на вірних свідченнях.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Адміністрація президента Трампа провела кардинальні зміни у цивільному керівництві Міністерства оборони, усунувши не тільки міністра оборони, а ще й кількох найвищих посадовців, замінивши їх лояльними президенту.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Заступник глави Міністерства оборони США з питань розвідки Джозеф Кернан залишив посаду.


За матеріалами - Anadolu

Президент Азербайджану Ільхам Алієв вважає, що Туреччина та РФ гратимуть однакову роль у вирішенні конфлікту в Нагірному Карабаху.


Джерело - УКРІНФОРМ

Уряд США затвердив продаж Об'єднаним Арабським Еміратам надсучасних озброєнь на суму понад 23 мільярди доларів.


Джерело - УКРІНФОРМ

Говорити про можливу присутність турецьких миротворців у Нагірному Карабаху ще зарано, однак Анкара вже дієво представлена на Кавказі.


Джерело - УКРІНФОРМ

Переговірники німецького головування ЄС і європейські депутати дійшли компромісного політичного рішення щодо структури багаторічного бюджету ЄС на 2021-2027 роки, яке може отримати підтримку усього Європарламенту.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект