АРХІВ

НОВИНИ

За матеріалами - AFP

Бойові дії між Лівійською національною армією (ЛНА) фельдмаршала Халіфи Хафтара і військами визнаного ООН уряду за Тріполі посилилися.


За матеріалами - Польське радіо

Тезу про вибух на борту літака підтвердили також британські експерти з Forensic Explosives Laboratory (Лабораторії судово-вибухових речовин) при Міноборони Британії.


Джерело - Reuters

Зв'язки між австрійською Партією свободи та партією "Єдина Росія" вже давно викликають занепокоєння західних служб безпеки.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Лідери Євроcоюзу проведуть екстрений саміт у Брюсселі з питання надання Великій Британії ще однієї відстрочки для виходу з блоку.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

В Ізраїлі під час підрахунку 97% голосів на парламентських виборах жодна з партій-кандидатів не отримала правлячої більшості, але партія Біньяміна Нетаньягу «Лікуд» має всі шанси для формування коаліційного уряду.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Влада Венесуели оголосила про рішення вийти зі складу Організації американських держав, яка об'єднує 34 країни Західної півкулі.


За матеріалами - УКРІНФОРМ

Після оголошення про відставку міністра внутрішньої безпеки США Кірстен Нільсен, Дональд Трамп звільнив її заступницю Клер Грейді, яка за процедурою мала перейняти керування відомством.


За матеріалами - New York Times.

Сенатор-республіканець Джим Інгоф та сенатор-демократ Джек Рід попередили Туреччину про те, що закупівлі російських систем ПРО С-400 та надновітніх американських літаків F-35 несумісні.


Джерело - УНІАН

Дані розслідування, що стосуються джерел спецслужб, не будуть доступні для публіки, заявив генпрокурор США Вільям Барр.


Джерело - УНІАН

Наприкінці березня президент США Дональд Трамп підписав указ про визнання суверенітету Держави Ізраїль над Голанськими висотами.


АНАЛІТИКА

Дейлбор Рохак - AEI

Історично, зрештою, альянси між країнами рідко були довготривалими. Чи може ця аномалія продовжуватися залежатиме від того, наскільки альянс все ще може створити цінність для своїх членів у новому глобальному середовищі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2019. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект